Siit leiad info vanatehnika suursõit 2021 kohta

Registreerimine on avatud.

Paneme südamele, et Vanasõidukite Suursõit on ühtlasi liikuv vanatehnika näitus. Näitusele tuuakse ilusad, korralikud ja haruldased asjad.

Nõukogude Liidus valmistatud ning 80-ndatel valmistatud sõidukite suure arvu korral võib juhtuda, et registreerimine lükatakse tagasi. Seda põhjusel, et püüame näitusele tuua ikkagi eriilmelist ja sellist tehnikat, mis erineks meie teele jäävates külades ja linnades liikuvatest tavasõidukitest.

Teiseks on Eesti Vanatehnika Klubide Liidu liikmesklubide põhistiiliks võimalikult orginaalse ja ajastutruu tehnika harrastamine.

Ajastukohane tuuning on kahtlemata sobiv, kuid kaasaegne või originaalist selgelt erinev värv või lisavarustus võib samuti suunata sõiduki ootenimekirja.

Loodame mõistvale suhtumisele ning kindlasti ei ole tegemist meie lähiajaloo halvustamisega. Püüame tuua kokku viimase sajandi erinevate kümnendite autod, mootorrattad, bussid ja veoautod ning vältida hilisemaid kommentaare, et näituse asemel satuti 1980-ndate kolhoosiparklasse

Seega, kui on valida, siis võiks eelistada musta numbriga masinat. Seejärel masinat, mis on valmistatud enne 1970. aasta. Seejärel väljaspool Nõukogude Liitu valmistatud sõidukeid.

Ja loomulikult esteetiline välimus - näitusele ei sobi roostes, mõlkis või muul viisil kahjustunud sõidukid. Ilus sõiduk leiab alati koha suursõidul :)

Kui sõiduk osutub korraldajate hinnangul mittesobivaks, siis osalustasu loomulikult tagastatakse

Kuna koostatakse ka osalejate raamat, siis sinna pääsevad vaid need, kes on registreerunud ja tasunud 14.06.2021 kuupäeva seisuga.

 

Registreerimisvormil oleva info alusel saab igaüks ise arvutada osalustasu ning selle ka tasuda Eesti Vanatehnika Klubide Liidu arveldusarvele. 

Registreerimisvorm - 
https://form.jotformeu.com/91174728123355