29.06 Lustisõit Levikivisse

Jälle saab üks kuu läbi ja seekord sõidame neljapäeval, 29.06 oma Lustisõiduga Torisse Levikivi kivitöökotta ja kohvikusse. 

Kogunemine Raeküla matkaraja alguses, et koos välja sõita kell 17.30

Levikivisse jõuame umbes kella 18 paiku. Pererahvas ootab, et meile oma tegevusi tutvustada ja kaetud on kohvilaud. Palume kaasa võtta 10€/inimene sularaha.  

Levikivis parkimise kohta kirjutas perenaine: 

Kui on kuiv, saab parkida niidetud põlluserval, tee äärde saab igaljuhul rivi teha. Võib-olla jõuame selleks ajaks parkimisala laiendada, see meil plaanis juba ammu. Oluline teave – meist edasi minnes lõpeb tee tupikuga, seal on üks talu, aga seal ei lubata ringi keerata, võib juhtuda, et siis tuleb pikalt tagasi tagurdada… nii et parem on mitte sinna sattuda 🙂

Nii et oleme viisakad nagu alati ja järgime pererahva juhiseid. Lisaks tuleb meid pildistama kohalik fotograaf Ülo Soomets. Külastuseks on meil arvestatud umbes 2h. 

Avastasime väiksemas seltskonnas, et pole ammu Tori Põrgus käinud, seega kellel veel aega, jaksu ja tahtmist siis võivad kõik ühineda veel teisele eksursioonile. 

Muu: kohal on parkimiskellad, pastakad ja lipud – kellel tellitud saavad kätte, kes soovivad juurde osta, siis saab. T-särkide kohta peaks info tulema nädala alguses – hoiame pöialt, äkki saame need ka selleks ajaks kätte. Kellel veel tehnokaarte puudu, siis palun mulle masina mark, mudel, aasta, valmistajamaa ja omanik. Võtan ka need neljapäeval kaasa!

Kui midagi veel täpsustada vaja, siis helistage julgelt! Näeme ja lustime neljapäeval!

Tervitades, 
Reelika 51930149
Pärnumaa Vanatehnika Klubi

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.