Eilsel kohviõhtul räägiti …

Eile õhtul kogunes taaskord traditsiooniline Pärnu Vanatehnikaklubi kohviõhtu, et arutada päevakajalisi teemasid. Täiskoosseisus juhatusel oli rõõm näha, et kohale sai tulla nii palju liikmeid ja huvilisi. Peamised teemad, mida arutati:

*Pühapäeval 27. veebruar esindab juhatus meie Klubi Järva-Jaanis Eesti Vanatehnika Klubide Liidu koosolekul.

*Täienes veelgi 2022 ürituste lehekülg – ja jätkuvalt ootame liikmetelt infot, kui miskit olulist on veel kirja panemata, aga mis on juba käesolevaks aastaks välja kuulutatud.

*Õhku jäid kaks mõtet seoses Konsega. Jaanipäeva paiku saab Konse karavanipark ja motell 20 aastaseks. Ning traditsioonilise Konse vanatehnika päev – üks mõte oli ruumi puuduse tõttu muuta asukoht Sillaotsa tallu, Laadi külla ja kuupäevaks 20.08. Mõttetöö ja planeerimine käivad.

*Arutati veel klubi meenete tellimist. Võtame pakkumised erinevatele klubi logoga meenetele (nt autolipud, T-särgid , magnetsildid jms) ning siis avaneb võimalus kõigil liikmetel endale meelepäraseid asju tellida. Hoiame teid jooksvalt kursis.

*Liikmed ja liikmetasud. Koroona-aastad on jätnud jälje ka meie klubi liikmetenimekirja. Seal valitseb segadus inimeste ja ka tasude osas. Otsustasime, et korrastame enne uue hooaja algust oma liikmete nimekirja ning kogume 2022 aasta liikmemaksud (ja eelmise aastate võlgnevused, kui neid on). Palume kõigil, kes pole veel käesoleva aasta liikmemaksu tasunud seda teha esimesel võimalusel MTÜ Pärnumaa Vanatehnika Klubi arveldusarvele EE831010902001215005. Selgitusse palume märkida “Eesnimi Perekonnanimi liikmemaks 2022“. Alates 2020. aastast on klubi liikmemaks 10 eurot liikme kohta (sh käesoleval aastal). Kui Sa pole kindel, kas oled tasunud või äkki on võlgnevusi eelmiste aastate eest, siis helista või kirjuta Tiidule tiit.talts@gmail.com ja 5213692. Uutele liikmeks astujatele tehakse avalduse vorm, mis avaldatakse kodulehel.

Kohviõhtute välisel ajal saab nendest ja muudest teemadest rääkida ning uusi arutelusid tõstatada juhatuse liikmetega, kelle kontaktid on leitavad kodulehelt Kontaktide alt. Järgmine kohtumine, kui force major ei takista, toimub 31. märtsil 2022 ikka kell 18 Konse Motellis.

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.