Lustisõit 27.07 Toidunauti

Seekord hakkame sisse tallama rada Uulu poole – neljapäeval Toidunauti, laupäeval Lamba Vestile ja 19.08 Vanatehnika päevale. Lustisõiduks koguneme neljapäeval 27.07 teatri ees parklas ja kell 17.30 sõidame lustides külla Toidunaudi suvekohvikusse (Lottemaa taga).

Toidunaudi kohvikupidaja Olavi räägib meile nende tegemistest ja tema naine Kristi tutvustab meile Metsaääre majutust. Kes tahab eelluuret teha, siis nende koduleht https://olavikaubandus.eu/maja/asukoht/. Jalutame männimetsas ja mere ääres. Selleks, et oleks teada palju suussulavaid räimeburkse teha (kes Võistes käisid on ehk juba proovinud – nämmmmm kui head), palumegi teada anda mitu inimest tuleb.

Ettevalmistatud laud on 10€/inimene sularahas korjab Reelika kui kohale jõuame. Ettevalmistatud lauale on plaanitud burks ja jook ja võibolla midagi veel. Kes tahab suuremat kõhutäit või midagi lisaks saab kohapeal juurde osta sh jäätist jmt. Toidunaudi puhul on tegemist mereanni restoraniga ja kes on käinud kiidavad. Ilm ei sega, sest isegi kui sajab on kohvikul katus peal ja saab ikka ennast mõnusalt tunda – lihtsalt riietuda kihiti, sest mere ääres võib jahedam või tuulisem olla. 

Seega palume oma lustisõidu osalus sel korral ette teada anda hiljemalt teisipäeva 25.07 jooksul. Kolmapäeva hommikul annan osalejate arvu Toidunaudile. Kui paar inimest lisandub veel neljapäeval pole hullu, aga suurusjärk võiks ikkagi teada olla. Vana hea tuttav registreerimise vorm SIIN või helista Reelikale 51930149

Lustime juba neljapäeval!

Tervitades, 
Pärnumaa Vanatehnika Klubi

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.