Tänase kohviõhtu kokkuvõte

Lisaks asjalikele tehnikajuttudele räägiti muudki:

Üritused:
* Ametlik hooaja avasõit on 30.aprillil Avatud Kalasadamate Päevale Võiste sadamasse. Ühisstart Võistesse alustab kesklinnast vana silla kõrvalt parklast, aga kell ja muu täpsustav info tuleb peagi.
*07. mail Maima Masinapäevale sõidetakse kõik koos algusega Vana-Pärnust, Maksimarketi parklast, kus kogunetakse, et kell 9.15 startida.
* 15. mail Lavassaares, seoses staadioni rekonstrueerimisega vanatehnikanäitust EI oodata, aga kõik saavad laadale müüma ja ostma ikka minna. UUS INFO 03.04.22: Näitus siiski tuleb, info lähinädalatel.

Koduleht:
*Kindlasti hoidke silma peal Üritused 2022 lehel ja andke teada, kui veel midagi põnevat toimumas on.
*Alustame kodulehel rubriigiga klubi liikmete MASINAD ja nende omanikud. Hakkame intervjuusid läbi viima ja rohkem liikmetelt uurima algava hooaja jooksul üritustel, aga juba praegu võiksime mõne liikme koos tema masinaga kodulehele riputada ning ootame hakkajamatelt pilte ja lugusid, masina tehaseandmeid, eripärasid, kuidas mingi masin on saadud, miks just see masin, kuidas on läinud taastamise protsess ja kõike muud infot, mida omanik ise on oma lemmiku ja enda kohta nõus laiemale avalikkusele esitama. Infot korjab Reelika 51930149, reelikalume@gmail.com.

Liikmed:
*Head klubi liikmed, kui Sa pole kindel, kas sul käesoleva aasta liikmemaks on tasutud, siis ole hea ja küsi Tiidult üle. Püüame ka meeldetuletusi lähiajal saata. Edaspidi teeme traditsiooniliselt, et liikmemaks kogutakse jõulupeol järgmise aasta eest ette.
*Koosolek võttis klubisse vastu 3 uut liiget. Mõnusaid sõite ja tere tulemast: Eedi, Martin ja Reelika!

Värsked õnnelikud klubi liikmed!

Klubi meened:
Kohale on jõudnud hooaja esimesed klubi logotooted, autolipud ja kleepsud. Keda kohal polnud või juurde tahab saab neid Reinu käest osta (soidumeerik@live.ee 5242833). Lipp 10€ ja kleeps 0.50€/tk.
Soovitud T-särkide ja automagnetite hind ja info tulevad esimesel võimalusel meilile.

Lipp 10€, kleeps 0.50€/tk.
Reklaam modelliga

Talvehooaja lõpetame 28. aprillil kohviõhtuga Konses! Kohtumiseni!

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *