20.08.2022 Pärnumaa Vanatehnika Päev

Head klubilised ja vanatehnikasõbrad!
Selle aasta suurim Pärnumaa Vanatehnika Klubi sündmus toimub 20. augustil Rokkivas Rebases, Laadi külas, Pärnumaal kell 11-16. Ootame kõiki veetma mõnusat päeva ja näitama oma vanatehnikat olenemata selle kujust, suurusest, otstarbest või seisukorrast.

Asjadesse selguse toomiseks olgu öeldud, et seoses ruumikitsikusega Konse motelli ümbruses, toimubki traditsiooniline Konse vanatehnikapäev sel korral linnast väljas ja on seetõttu saanud ka uue nime – Pärnumaa Vanatehnika Päev.

Konse vanatehnika päevade asemel on Pärnumaa Vanatehnika Päev

Näitusele ootame kõiki tehnikaliike:

Päeva paremaks õnnestumiseks on osavõtutasu ja külastajatele pilet. Näitusest osavõtjatele on ettemaksuga osalustasu 5€/inimene, mille eest saab supi, magusa ja joogi, et tühi kõht päeva ei rikuks. (palume osavõtutasu kanda hiljemalt 18.08 Reelika Lume a/a EE342200221057057652 Selgituse näide: 3 inimest =15€) Kohapeal on 10€/inimene.
Külastajatele on pilet 2€/inimene, koolieelikutele tasuta mõlemal puhul.

Paneme kokku meeskonda vabatahtlikest ja päeva programmi ning ootame kõigilt panust, kes tahab ise esineda või anda oma lapsele võimalus oma oskuseid näidata. Palume esinemissoovist teada anda Reelikale info@parnuvanatehnika.ee või 51930149.

Otsime esinejaid ja vabatahtlikke

Kes soovib õhtu varem kohale minna, siis Alar on andnud nõusoleku, et kohapeal saab telkida. Kõigil kellel klubi lipud ja särgid palume võimalusel lipud tehnika külge ja särgid selga!

Tihti küsitakse, et mis siis ikkagi toimub:
Kell 10 – ühisstart vana silla juurest parklast
Ametlik näitus kell 11-16 Rokkivas Rebases – avatud kohvik (vaid sularahas), lastele batuut, aias askeldavad kanad-kuked, meeleolu tekitab lõõtspillil Karl.

Infot lisame muudkui juurde ja tasub ka võimalusel silma peal hoida ürituse Facebooki lehel SIIT.

This entry was posted in Postitused, Uncategorized. Bookmark the permalink.