Hooaja avasõit 01.05 Villa Andropoffi

2024. sõiduhooaja avame 1. mail sõiduga Valgeranda Villa Andropoffi. Loodame väga, et ilm on vähem lumine kui täna. Ühisstardiks koguneme Härma Kaubahoovi parklas, et välja sõita kell 10. Ehk siis kogunemine juba varem – kell 10 sõidame juba välja. Teeme oma tavalise Mudaravila ja Tervise Paradiisi tiirud ning võtame rivi taas kokku Kaubasadama teel, pärast Mauri ringilt vasakule jõudmist, pärast Mauri tehnoküla, kollase tähekesega märgitud lõigul.

Villa Andropoffis on meie ametlik näituse aeg 11-13, aga kedagi ära ei aeta (päev Andropoffis kestab õhtul 17ni) ja samal ajal toimub ka teistes Valgeranna asutustes üritusi. Sellest all pool.

Villa Andropoffi ette jõudes saame veel ühe ringi ära sõita ja esimesed hakkavad parkima ringi lõpus sinise P tähega märgitud kohas. Meie jäämegi parkima ringi peale. Liikumissuund märgitud punaste nooltega. Kui meid on palju siis P2 märgistusega kohas on rohkelt ruumi ka puude all ja seal oli mingi väiksem tee veel, kus on kõvem pinnas.

Ainus asi mida silmas pidada, et kui satud rivis ukse ava juurde, siis jätame selle vabaks. Enne ja pärast võlve parkimine sobilik. Pildil oleva valge auto kohale siis ei pargi.

Mis seal siis toimub. Avatud on nii peamaja kui kinomaja. Sel suvel veel on võimalik seal käia selles vanas hinguses, sügisest läheb maja kap-remonti. Peamajas on avatud nostalgiabaar. Lastele on hobused.

Valgeranna hooaja avamine üritus Facebookis. Sealne kirjeldus:

Valgeranna ettevõtted tähistavad üheskoos uue hooaja algust ning kutsuvad kõiki pere ja sõpradega külla! Tule astu läbi ning saa osa mõnusast kevadmeeleolust ja veeda perega aega värskes õhus. Tegevusi jagub nii lastele kui suurtele.

Mis toimub?

– Valgeranna Veinitall (11.00 – …) – Pererahvas räägib veinitalli renoveerimise plaanidest ning veinimeister Tom viib läbi degustatsioone jooksvalt külaliste saabudes. Õues valmivad isuäratavad kiviahjupizzad.

– Villa Andropoff (11.00 – 16.00) – Villa Andropoff avab viimast korda uksed nostalgilisse kino- ja peamajja enne suurt renoveerimist. Koha peal avatud NSV Liidu aegses baaris saab osta maitsvat vahepala Kapteni Talult, lastele pakuvad rõõmu vahvad ponid Tammeoksa talust, nostalgiat ning silmailu pakub Pärnu Vanatehnika klubi uhkete autodega. Sissepääs nii väikestele kui ka suurtele tasuta!

– Valgeranna Seikluspark (11.00 – 16.00) – Kõik seikluspiletid -25%! Kõiki kevadisi ronijaid kostitame tee ja kringliga. Valgeranna hooaja avapäeval on võimalik avastada seiklusradasid kogu perele – avatud on lastepark pere pisematele ning noortele ja täiskasvanutele kõrgrajad. Kõigil külastajatel on võimalik oma julgus proovile panna ja teha vabalangemishüpet tasuta.
Oleme avatud 11.00-16.00 ning rajad sulgeme kell 18.00.

– Audru Muuseum (12.00 – 15.00) – Toimuvad Audru mõisakompleksi tuurid. Kohalik “paruness” Raune viib huvilised mõisakompleksi tuurile ning tutvustab mõisaaegset eluolu.
Tuurid algavad kell 12.00, 13.00 ja 14.00. Kestus u 45 min. Pilet 2€ sularahas. Tuuri alguspunkt Veinitalli peaukse juures – Ringi 13a, Audru.

– Audru Õuemuuseum (11.00 – 17.00) – Audru Õuemuuseum on sisustatud endisaegsesse Audru mõisa viinakeldrisse. Muuseumis on esindatud kõikvõimalikud vanad põllutööriistad ja sõiduvahendid, saab näha isegi rehepeksumasinat. Pilet 1€ sularahas.

– Porsche Ringrada – elamussõit Toyota GT86 Porsche ringrajal! Hooaja avapäeval on võimalik sõita 5 ringi 3 ringi hinnaga – 70€. Hind sisaldab ühte soojendusringi, kolme kiiret ringi, ühte jahutusringi, kiivrit, instruktaazi, sõiduki renti ja kõiki kulumaterjale. Sõiduelamus tuleb eelnevalt broneerida kirjutades kontakt@porschering.ee või tel 58 666 636

– Doberani Rannamaja (12.00 – 16.00) – info täiendamisel

Kohtumiseni 1. mail!

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.