Kohviõhtu 28. märts

Kevad on alanud ja veel üks tubane kohviõhtu toimub 25. aprillil kell 18 Konses enne kui 01. mail alustame suvehooaega sõiduga Villa Andropofi.

Tähtis uuendus selleks aastaks: kõik klubi sõidud algavad Härma kaubahoovi parklast (kui pole teatatud teisiti). Jääme ikka selle juurde, et sõidame Hedoni (Mudaravila) ringile, TerviseParadiisi “mäe” ja sealt vastavas suunas. Lepime kogunemisel marsruudi kokku. Liiklus ja valgusfoorid hakivad meid nii kui nii ära. Tavaliselt siis ütleme, kus me rivi uuesti kokku võtame ja ühiselt sõitu jätkame.

Tiit tegi ülevaate Eesti Vanatehnika Klubide Liidu tegevusest automaksu teemal. Peetud on mitmeid kokkusaamisi. Kollektsioonide omanikud on kohtunud. Uues koostatud kirjas Kultuuriministeeriumile ettepanek, et kollektsioonid ja registrist kustutatud sõidukid automaksust vabaks. Eelnõu on juba muutunud ning praegused vabalt kättesaadavad kalkulaatorid ei näita kumbki õigeid tulemusi. EVKL seisukoht on selge. Kõik vanasõidukid automaksust vabaks. Kõne all on olnud ka muuseumitoetus, aga kuna see on raha tõstmine ühest taskust teise, siis seda ei toetata. Põhjendused juures. Kirja veel täiendatakse ja siis saab avaldada.

Balti keti sõidu koosolek 29.03 Riias. Lõpetamine ehk Vilniuses muuseumis, linnas mitte väljaspool linna. Täpsem ajakava varsti üles. Lätlased teevad registreerimislehe. Registreerimine ca mai algusest jaanipäevani. Info järgneb.

Vanatehnika päev toimub 17.08 Rokkivas Rebases. Meeskonnas: Reelika, Tiit , Janno, Alar, Ege, Avu, Jaan H., Karl-Heinirich ja Vello. Kui on veel keegi, kes tahab korraldusmeeskonnas olla, siis andke Reelikale teada.

Uued liikmekandidaadid – Tõnis, tutvustas ennast ja oma VAZ 21063. Siiri võeti ühehäälselt vastu liikmekandidaadiks.

Reelika tutuvustas lähemalt eeloleva hooaja sündmuseid. Kuna sellisel kujul nagu viimastel aastatel Avatud Kalasadamate päev on olnud, sel aastal seda ei toimu, siis hooaja avasõit Villa Andropofi 01. mail start kell 10 Härma kaubahoovi parklast. Ülejäänud info järjest Ürituste lehele või eraldi kirjadega.

Eelinfo: 08. august teeme ühise näituse koos Eesti Autospordi Liiduga, kes reklaamivad 9.-11. august Audrus Porche Ringil toimuvat Eesti Grand Prix’id. Kõik, kes tulevad oma masinaid näitama, saavad kingituseks piletid nädalavahetuse üritusele, kus muuhulgas tähistatakse Eesti Autospordiliidu 100. ja ringrajaspordi 90. aastapäeva.

Ikka ootame küllakutseid ja ettepankuid kuhu korraldada klubi lustisõite hooaja vältel.

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.