29. veebruari kohviõhtu

Täname kõiki, kes leidsid viimasel hetkel saadetud kirja ja täna kohvitama tulid. 

Kohviõhtut alustasime leinaseisakuga Jüri Vaikjärve mälestuseks. Saime täna teada, et äsja klubi auliikmeks saanud Jüri Vaikjärv lahkus täna hommikul meie seast ning pisut hiljem, et ärasaatmine on eeloleval pühapäeval 03.03. Jüri tütre Janika kiri meile: 
        Meie isa Jüri lahkus täna 29. veebruari varahommikul. Ärasaatmine pühapäeval 3. märts kell 14.00 Pärnu Krematooriumist. Olete oodatud peielauda kell 15.30 restoran Edelweiss (Kuninga tn 15, Pärnu).  Kui võimalik, siis oma tulekust/mittetuleks palun mulle teada anda.

Seega meie seisukoht, et kõik, kes plaanivad pühapäeval minna ärasaatmisele ja peielauda annavad sellest Avule (tel: 53 44 36 06) võimalikult kiiresti teada (hea oleks reedese tööpäeva jooksul).

Päevakorra juures vaatasime Tartust saadud raamatut, võtsime sõidu kokku ja tänasime Eedit (Vändra Karu), kes meid bussiga turvaliselt sinna ja tagasi toimetas, vaatamata keerulistele teeoludele. Reisi kokkuvõte ja link põhjalikumale galeriile on KODULEHEL. Ootan jälle uusi unistusi, kuhu järgmisena minna võiksime. Siinkohal viskan välja ka ideekorje suvisteks Lustisõitudeks. Pakkuge mõtteid, reetke oma sõpru, kes võiks meid külla kutsuda ja olge ka ise aktiivsed. Uus hooaeg juba paistab!

Järgneva tunnikese veetsime vahvalt oma teadmisi kontrollides ja uuendades. Meie aktiivne klubi liige, Jaan Hallikas, 23 aastase staažiga  autosõidu ja teooria õpetaja, tegi meile väikese teadmiste kontrolli ning tõi välja põhitõed ning peamised eksimiskohad, mida ta igapäevaselt liikluses olles näeb. Saime aru, et selliseid liikluse tunde on meil veel vaja, sest enamus meist oleks lõpptestis põrunud. Hakkame õppima 🙂 Aitäh, Jaan! Oli põnev ja silmiavav kogemus. 

Reelika rääkis, et hakkab kokku saama ka esialgne marsruut 15.-16. juuni ühissõiduks Virumaa Retroga. Väga hägusalt on plaan Rakvere – põhjarannik – Hara – Jäneda – Tapa – Järvamaa. Kohe kui kokkulepped sõlmitud kuulutame ametlikult välja. 

Annan teada, et saadan eraldi meeldetuletuse 2024 liikmemaksu tasumiseks neile, kellel minu andmetel on 01.03 seisuga maksmata. Kui oled kindlasti tasunud, palun saada maksekorraldus ja vabandan kui midagi on kahe silma vahele jäänud. Kellel veel pole tasutud palume seda esimesel võimalusel teha. Täname kõiki, kes on juba tasunud. Kui saame jälle nimekirja korda, on aasta aega muretu. 

Kuulda oli, et meie valmivad saunalinad ka paistavad, nii et kui need enda kätte saan, siis annan teada!

Järgmine kohviõhtu 28. märtsil!

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.