I kohviõhtu kokkuvõte

Aitäh kõigile, kes tänasel hooaja I kohviõhtul osalesid. Täname Jannot ja Konse Motelli meid taaskord võõrustamast. Jagame kohapeal räägitut!

I Pärnumaa Vanatehnika Päev oli edukas! Meil oli 121 osavõtjat ja 745 külalist + veel nö lindi alt läbi läinud inimesed. Nendest numbritest saame järeldada, et üritust on edaspidigi vaja ja on kokku lepitud, et II Pärnumaa Vanatehnika Päev toimub Rokkivas Rebases juba laupäeval, 19. augustil 2023. Kuupäev kõigil kohe kalendrisse kirja :).
Kuna tegemist oli siiski esimese omalaadse üritusega, siis rohketele kiidusõnadele lisaks on meie klubi liikmed ja sõbrad olnud nii lahked, et jaganud ka konstruktiivset kriitikat:
* Rohkem klubi liikmeid kaasata vabatahtlikena sh piletimüüki, parkimise korraldusse ja registreerimislauda.
* Osavõtjate parkimist peaks alustama tee poolt ja eest poolt – ehk sellele korrale vastupidises suunas, et kogu näitus poleks nö taga aia nurgas.
* Ühispildi aeg kohe kokku leppida, lisada programmi, seda varem kuulutada ja kohapeal suuremat tähelepanu tõmmata.
* Päevajuht ja esinemised peaksid olema paremini platsil kuulda.
* Tehnika hakkas liialt vara platsilt lahkuma, seega hilisemad külastajad nägid pooltühja platsi või ei tulnud isegi platsile. Mõelda päeva lõpetamisse mõni esineja või muu atraktsioon, et inimesed oleksid lõpuni. Muidugi aitab ka seekordne varasem teavitamine, et inimesed ei teeks nii palju muid plaane. Reelika teeb juba valmis Facebooki ürituse ja plakati aastaks 2023.
* Külastajad oleksid tahtnud näha suuremat hulka erinevaid masinate mudeleid ja marke. Kuidas seda saavutada? Üks mõte on teha mingi konkreetse teema näituseala või paar, ja kaasata oma klubi liikmete ja sõprade tehnikat ning omavahel kokku leppida, et kes millega tuleb.
*Laada ala peaks olema, et kohapeal oleks veel rohkem uudistamist.
Kõik muud soovitused ja ettepanekud palun info@parnuvanatehnika.ee

Eelolevad kuud 2022 ja kuupäevad:
27.10 kohviõhtu
24.11 kohviõhtu
11.12 kell 14 Klubi jõulupidu Konses, rohkem infot tuleb peagi

Infot ja mõtteid aastaks 2023:
Uue võimaluse tellida särke ja lippusid jms meeneid teeme kevadel, sest klubil on ka palju uusi liikmeid liitunud ja liitumas.
Jaanuari alguses teha ühine suurem väljasõit bussiga nagu varasemalt on tehtud, Janno uurib Oleg Grossi isikliku kollektsiooni külastamist.
26. jaanuar kohviõhtu
23. veebruar kohviõhtu
30. märts kohviõhtu
27. aprill viimane talvehooaja kohviõhtu
25. mai, 29. juuni, 27. juuli ja 31. august taaselustame klubi lustisõitude traditsiooni ja ootame kõiki tegema ettepanekuid, kelle garaaže või muud vaatamist/tutvumist väärt külastada võiksime. Kõik kutsed ja ideed ikka info@parnuvanatehnika.ee meilile.

Järgmiseks kohviõhtuks kohtume 27. oktoobril ikka traditsiooniliselt Konses kell 18.

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.