II kohviõhtu kokkuvõte

Väike kokkuvõte peamistest teemadest, mida eelmisel kohviõhtul räägiti. 

· Palju õnne kõigile oktoobrikuu sünnipäevalastele sh Jaan Eelmaa, Jüri Bäärs jt! Et sellest saaks ilus traditsioon, siis kogume koos liikmemaksudega ka sünnipäevad aasta lõpuks kokku, et adekvaatselt kõiki Klubi poolt õnnitleda.

· Liikmemaksu tasumise aeg on käes. Tavaliselt on aasta lõpus nt jõulupeo ajal kogutud liikmemaksu korjatud ka sularahas. Asjade selguse huvides võiks ikkagi olla tehtud ülekanne klubi arveldusarvele. Kuna FIVA liikmemaks tuleb maksta veebruari keskel 31. detsembri seisuga liikmete arvu alusel, siis võiksime aasta lõpuks nimekirja korda saada. Reelika hakkab inimestele üle helistama, vajadusel kellel vaja saame arve teha. Kui sa ei tea, kas sul on makstud või ei, siis küsi Reelikalt üle info@parnuvanatehnika.ee või 51930149. Teeme read sirgeks ja asjad korda. Asjaajamine läheb oluliselt lihtsamaks.

·  Jõulupidu liikmetele ja kandidaatidele toimub 11. detsembril kell 14 Konses. Eelregistreerimine on avatud https://forms.gle/29PCxJSRBd8DQ2fm9 Jõulupeo osalemise (15€/inimene) maksame kohapeal jõulupeo ajal sulas. Kaasa kingitus kuni 5€. Jõulupeol Karl-Heinrich mängib pilli ja päkapikku.

·  FIVA põhjamaade esindajate üritus 11.-13.11 Harjumaal

·  Jaanuarikuus plaan minna külastama Georg Grossi muuseumi. Kuupäev ja kõik muu täpsustamisel. Aivari idee Tamsalu kandis peatus, Tõnu Läänemets. Rakveres võimalus veel külastada Väino Kaldoja isikliku kollektsiooni. Info järgneb peagi.

· Liikmekandidaadid – inimesed, kes avaldavad soovi liikmeks saada – peaks olema mingi katseaeg, et kuuluvust tõestada. Maksimaalne kandideerimise katseaeg kuni 2 aastat. Ühe hooaja võiks olla aktiivne ning näidata oma aktiivsust erinevatel vanatehnika üritustel osalemisel ja siis kinnitab juhatus ametlikult liikmeks.

· 2023. aastal X MAIMA MASINAPÄEV – eeldusel 6. või 13. mai vastavalt Lavassaare laada järgi. Juubeli puhul erinevad margid, mis läbi aastate olnud: Belarusid, fordsonid jne.

· 2023. Suvel tsikliüritus – Unic Moto kokkutulek

· 19. Aug 2023 Rokkivas Rebases II Pärnumaa Vanatehnika Päev, näitused: invakate eri – Avu ja Margus, tsiklid – Aivar. Facebookis üritus olemas https://fb.me/e/2VstHX20K   

·  Hooaja avamine kevad 2022 aprilli viimane nädal Võistes Avatud Kalasadamate Päeval.

· Järgmine kohviõhtu 24. november 2022 kell 18 Konses.

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.