Autode näitust ei toimu: Jõhvi päevad 26.-27. mai

Ilmar teatas, et seoses paljude samaaegselt toimuvate konkureerivate üritustega sel aastal Jõhvi päevade raames autode paraadi ei toimu. Aga Pärnu klubi oodatakse ikkagi Jõhvi külla. Mõtleme juunile – arutame ja plaanime.

Jõhvi ootab Pärnumaa Vanatehnika Klubi ja kõiki meie sõpru 26.-27. mail Jõhvi päevale. Rohkem infot SIIN. Juba on toimumas palju asju – jooks, vanglateenistuse näitused, peaesineja Terminaator jne. Mida rohkem vanatehnika osalejaid, seda suuremalt ja uhkemalt saab teha näitust ja paraadsõitu. Lähme tähistame koos Jõhviga!

Samal nädalavahetusel sõidavad nii Muhu Klubi kui Lada Ride pühapäeval Vissuverre. Seega Jõhvi huvilised, võiks võtta plaani, et reedel 26. sõidaks Jõhvi, laupäeva veedaks pidustustega ja pühapäeva hommikul tuleks Vissuvere kaudu tagasi Pärnusse. Kõik see alles väga toores plaan, aga kõlaks vahvalt. Igatahes palun kõiki, kes võiksid üldse Jõhvi plaani võtta, sellest hiljemalt pühapäeval 05.03 teada anda, kas kirjutades info@parnuvanatehnika.ee või helistades 51930149. Jõhvi tahaks teada, paljudega arvestada võiks. Loomulikult on arusaadav, et kolme kuuga võivad asjaolud muutuda. Midagi pole veel kivisse raiutud, seega isegi kui mõtled, et see oleks tore asi, mida kaasa teha, siis anna endast kiirelt teada. 

2022 päeva pilte ja tegemisi näeb SIIT

Pilt Jõhvi päevast 2022
This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.