Täpsem info: Sillamäe linna- ja merepäevad 02. juulil 2022

Täpsustunud on info Sillamäe linna- ja merepäevadel toimuva kohta. Nädalavahetusel kõlas ka suure ringi küsimus, et kas Pärnust on ühisstart. Andke klubi meilile info@parnuvanatehnika.ee teada, kes millal välja sõidab ja vaatame, mis ajad klappima hakkavad, et seda siis kõvasti kuulutada. Google Mapsi järgi sõidab Pärnust Sillamäele 3,5h ja kui päev seal algab juba 9.30 siis enamus vast lähevad juba eelmine päev.

Head vanatehnikasõbrad
02.07.2022 toimuvatele Sillamäe linnapäevadele (Sillamäe linna 65. sünnipäev) on oodatud vanatehnika, et elustada endisi aegu meie teedel ja tänavatel. Oluliselt muutunud poliitilise olukorraga seoses ei ole soovitatav käesoleval ajal eksponeerida 
1. Gorki autotehases valmistatud musta värvi autosid, 
2. NSVL-s valmistatud militaarse väljanägemisega sõidukeid ning 
3. miilitsasõidukeid. 

Muus osas on oodatud nii meist ida-, kui läänepool, aga ka teiselpool suuri meresid valmistatud vanatehnika. NSVL-s valmistatud vanatehnika on osa meie ajaloost, kuid NSVL võimu- või jõustruktuure meenutava vanatehnika paneme hoiule kuni ajani, kus need ei too kaasa paralleeli meie lähedal toimuva koleda sõjaga. Kui endise NSVL aladel valmistatud vanatehnika on aga juhtumisi pärit Ukrainast, siis selle päritolu esiletoomine eriti tervitatav. Ei ole enam ühes potis nõuka tehnika või kõnepruugis isegi vene tehnika, õpime eristama päritolumaad kaasaegsel viisil.   
Täpsem info sündmuse kohta on siin all piltidena ja meilis manuses olevas materjalis. 

Vanatehnikaga osalejatele on ette nähtud ekskursioon kinnises Silmeti tehases, lõunasöök ning eraldi näituseplats. Kuna need hüved vajavad finantseerimist ja korraldamist, siis saab neid pakkuda vaid eelnevalt registreeritud osavõtjatele. Registreerimata võib ka tulla kohale ning võimalusel saab masinaga näitusele, kuid kahjuks ei saa garanteerida kõigile kohti.   
Eelnevast tulenevalt palume osavõtjatel registreeruda tähtajaga 15.06.2022. Kui oled registreerunud ning ei saa tulla, siis anna sellest samuti esimesel võimalusel teada. 

Vanatehnikakogukonna poolt koordineerib sündmust vanatehnikaklubi LEVATEK juhatuse liige Veiko Praks, kellele palun saada e-kiri osaleva sõiduki (mark, mudel, registreerimismärk, võimalusel foto) ning osalevate inimeste arvu kohta. E-kiri veiko.praks@neti.ee, telefon 5238839

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.