V kohviõhtu kokkuvõte – 23.02.2023

Järjekordsel kohviõhtul oli nii tore nii paljusid sõpru taas näha. Kas olete märganud, et talvehooaega on vaid 2 kohviõhtut jäänud? Seekord räägitu:

Juba 24.02 hommikul stardime kell 8 Võrru. Esimesena külastame Mati Kuklase KGB autode kollektsiooni. Seejärel sööme lõunat. Ja siis ootab meid Sander Kipper oma ameerika autode koguga. Tagasi Pärnus u 18 ajal.

Liikmeskonna ülevaade: 2023 veebruari seisuga on klubil 45 liiget ja 8 kandidaati ja kõigil on liikmemaks tasutud. Väga tublid!

Reelika paneb kokku ja saadab märtsi kuu jooksul meilile uue võimaluse tellida klubi särke ja lippe. Lisaks saab tellida parkimiskellasid ja kostus soov klubi pastakate järele. Süsteem tuleb sama mis eelmisel aastal – tellimus arvestakse kätte saaduks, kui makse on etteantud kontole laekunud õigeks kuupäevaks.

TEHNOKAARDID! Näitustel paneme tavaliselt pealtvaatajatele uudistamiseks masinatele klubi logoga tehnokaardi. Kellel kaardid puudu, siis palun saatke info@parnuvanatehnika.ee oma masina mark, mudel, aastaarv, valmistajamaa ja omaniku nimi, kui see on kirja saatjast erinev. Reelika teeks suurema hulga lamineeritud tehnokaarte enne kiiret hooaja algust valmis. Juurde saab neid teha läbi aasta, lihtsalt teada anda.

Kodulehele on lisandunud postitus Vanatehnika olulised kuupäevad. Palume kõigil kellel teada oma masinate esimest väljalaske kuupäeva või aastat või muid olulisi sündmusi vanatehnika ajaloost, siis sellest teada anda info@parnuvanatehnika.ee. Kogume kokku kõik olulise ajaloo ja ajajoone, et kui tahaks järgmiseks aastaks oma klubi kalendrit teha või valida oma üritustele juubeli masinaid, siis oleks meil kogu info mugavalt ühest kohast võtta. Ja ka teised saaksid meie kodulehelt seda infot kasutada.

Lisaks täieneb pidevalt kodulehel Üritused 2023 leht. Saab lemmiküritused kalendrisse kirja panna ja samuti anda teada, kui sealt midagi olulist puudu!

Järgmine kohviõhtu on 30. märts ikka Konses kell 18. Seekord räägime pikemalt ja detailsemalt II Pärnumaa Vanatehnika Päevast.

This entry was posted in Postitused. Bookmark the permalink.